Bauskas ugunsdzēsēju biedrības tīmekļa vietne www.bauskabub.lv un sīkdatnes. 

Apmeklējot šo vietni, nekādā veidā netiek vākti vai apkopoti fizisko personu dati pēc Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnes. Vietnē tiek izmantotas analītiskās un funkcionālās sīkdatnes, kas nodrošina vietnes drošu un ērtu darbību, kā arī pilnvērtīgu informācijas atspoguļošanu.

Šī tīmekļa vietne var saturēt Trešo pušu sīkdatnes, piemēram, Facebook, Twitter, Youtube, Vimeo, Flickr, Storify, Weebly un citu trešo pušu rīki var saturēt sīkdatnes, lai būtu iespējams kopīgot saturu sociālajos tīklos vai realizēt analītiskās sīkdatnes. Sīkdatņu klātbūtne, skaits un statuss var būt atkarīgs no tā, kā caur apmeklētāja datoru/ierīci izmantotas attiecīgās platformas pirms šīs tīmekļa vietnes apmeklējuma vai tās laikā. Apmeklētājam jāpārliecinās par to, kāda ir attiecīgo vietņu politika attiecībā uz sociālās tīklošanas sīkdatnēm. Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā/ierīcē, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā/ierīcē. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Bauskas ugunsdzēsēju biedrība arī neuzņemas nekādu atbildību par datu nepareizu pārraidi dažādu interneta tīklu dēļ vai lietotāja pārlūkprogrammas nepiemērotības dēļ.

how to build your own website for free

© bauskabub.lv 2019 Privātuma politika